İlk Taşımaya Özel %15 İndirim!
İstanbul

Aşağıdaki Şartları ve Koşulları Kontrol Edin

Şartlar

https://tasibeni.com.tr adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

Lisans

Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunmasını ve sürdürülmesini sağlamak için işimizi bu ilkelere uygun olarak yürütmeyi taahhüt ediyoruz. Tasi Beni, bu gizlilik politikasını zaman zaman Tasi Beni'n,n takdirine bağlı olarak değiştirebilir.

Materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
Malzemeleri herhangi bir ticari amaç için kullanmak;
Malzemeleri başka bir kişiye veya malzemelere devretmek;
Herhangi bir yazılımı geri derlemeye veya tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
Herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak;
Malzemeleri başka bir kişiye aktarın veya malzemeleri "aynalayın".

Sorumluluk Reddi

Taşı Beni'nin web sitesindeki materyaller "olduğu gibi" sağlanmaktadır. Taşı Beni, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgeyle, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.

Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir.
Web sitemizi çalıştırırken toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Taşı Beni'nin politikasıdır. Buna göre, kişisel bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı, ilettiğimizi, ifşa ettiğimizi ve başka şekillerde kullandığımızı anlamanız için bu gizlilik politikasını geliştirdik. Gizlilik politikamızı aşağıda özetledik.

Kişisel bilgileri yasal ve adil yollarla ve uygun olduğunda ilgili kişinin bilgisi veya rızasıyla toplayacağız.
Kişisel bilgileri toplamadan önce veya toplama sırasında, bilgilerin toplanma amaçlarını belirleyeceğiz.
Kişisel bilgileri, ilgili kişinin onayını almadığımız veya yasaların gerektirdiği haller dışında, yalnızca tarafımızca belirtilen amaçları yerine getirmek ve diğer yan amaçlar için toplayacak ve kullanacağız.
Kişisel veriler, kullanılacağı amaçlarla ilgili olmalı ve bu amaçlar için gerekli olduğu ölçüde doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır.
Kişisel bilgileri, yetkisiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya değiştirmenin yanı sıra kayıp veya hırsızlığa karşı makul güvenlik önlemleri kullanarak koruyacağız.
Kişisel bilgileri yalnızca bu amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece Kişisel bilgileri yalnızca bu amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece saklayacağız.

Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunmasını ve sürdürülmesini sağlamak için işimizi bu ilkelere uygun olarak yürütmeyi taahhüt ediyoruz. Taşı Beni , bu gizlilik politikasını zaman zaman Taşi Beni'nin takdirine bağlı olarak değiştirebilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Yardıma ihtiyacınız olduğunda WhatsApp destek ekibimiz sizlerle.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?